PERSONALIZACJA

Potrzebujesz nietuzinkowej papeterii lub zaproszeń ślubnych? A może by tak wysłać klientom dla odmiany wyjątkową kartkę na święta albo ot, tak, w podziękowaniu za wspólny projekt?

Możemy spersonalizować dowolny z naszych wzorów, drukując Twój tekst wewnątrz karnetu i wybraną sentencję na jego awersie lub banderoli wchodzącej w skład zestawu.

GRAFIKA NA ZAMÓWIENIE

Oferujemy także pełną personalizację naszych produktów, w tym zaprojektowanie dedykowanej grafiki z interesującym Cię motywem lub zaadaptowanie Twojego logo na karnecie, wnętrzu koperty, naklejkach czy naszych papierach ozdobnych.

SZYTE NA MIARĘ

Nie straszne nam projekty szyte na miarę. Papeterie dla firm, hoteli, unikatowe zaproszenia i inne druki ślubne, karty z podziękowaniem, metki, vouchery, wizytówki - Paper is the limit! Mamy talent i zaplecze w postaci zaprzyjaźnionych drukarni i introligatorni, oferujących sprawdzonej jakości druk w nowoczesnych i tradycyjnych technologiach, dużych i niskich nakładach. Pracujemy tylko z najwyższej jakości papierami, z certyfikatem FSC.

M&M

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password