Chęć powrotu do analogowego świata, tęsknota za fakturą papieru, zapachem druku, za odręcznym pismem i szufladami pełnymi wspomnień. To właśnie skłoniło nas do stworzenia Papeár - małej, rodzinnej manufaktury, marki papierniczej i studia graficznego w jednym.

Michał - z wykształcenia filolog, miłośnik sztuki i wielbiciel stylu angielskiego. Marcin - absolwent wzornictwa na poznańskiej ASP, zakochany w japońskiej estetyce. Dwie różne, uzupełniające się osobowości, które łączy chęć tworzenia wyjątkowych rzeczy.

Papeár to przede wszystkim kilkadziesiąt wzorów unikatowych karnetów okolicznościowych, z opcją samodzielnego doboru dedykacji. Oferujemy także ozdobne papiery do pakowania, sety kolorowych naklejek, zestawy ręcznie klejonych, wyściełanych wewnątrz kopert, jak i autorskie grafiki w formie plakatów.

Niecodzienny format, starannie dobrany papier, budząca uśmiech grafika i oryginalne detale, jak banderola z okienkiem, wyściełana wewnątrz, ręcznie klejona koperta czy naklejka do jej zapieczętowania – te wszystkie elementy składają się na wyjątkowe produkty, które chcielibyśmy, aby urzekały każdego z poczuciem humoru, ale i doceniającego dobry dizajn.

Wszystkie produkty Papeár powstają lokalnie w naszej pracowni, przy współudziale zaprzyjaźnionych drukarni i introligatorni.

Marcin i Michał

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password